ابتدایی تخصص ماست.

فیلم ریاضی چهارم ، فیلم ریاضی پنجم ، فیلم ریاضی ششم ، فیلم ریاضی تیزهوشان ، فیلم ریاضی هفتم

سیستم آموزشی ریاضی فیلم استاد ابراهیمی

دوره های ویژه ریاضی فیلم

در هر مکانی و در هر زمانی ریاضی یاد بگیرید

جدیدترین دوره‌ ها

اینجا شروع آموزش ریاضی شماست!
استاد ابراهیم ابراهیمی

از ریاضیات لذت ببرید.

بهره‌وری خود را به حداکثر برسانید.

همین الان شروع به یادگیری کن.

maths

تماشاخانه ریاضی فیلم

مطالب ما را در شبکه‌های اجتماعی و آپارات همراهی کنید

نظرات برخی از دانش آموزان

اراده آهنین های ریاضی فیلم

هنر و علم ریاضی فیلم

مطالب ما را در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ دنبال کنید

آموزش ریاضی با ریاضی فیلم

ریاضی بعنوان درسی که بیشترین وقت اولیا و دانش آموزان و حتی معلم و مدرسه را به خود اختصاص می دهد شناخته شده است. درسی که اکثریت اولیا اعتقاد دارند با کلاس های مدرسه نمی توان به درک کاملی از ریاضی دست یافت.

بنابراین علاوه بر طول سال تحصیلی، تابستان را هم فرصتی برای تکمیل آموخته ها یا آماده شدن برای سال تحصیلی بعدی در آموزشگاه ها ثبت نام می نمایند.
آموزشگاه ها مخصوصا در مقطع ابتدایی و دور اول دبیرستان به آموزش زبان انگلیسی و ریاضی پرداخته و بعضا به درآمدهای قابل توجهی هم می رسند. قربانی این منازعات کسی جز دانش آموز نیست. چرا که معمولا دانش آموز آنچه را که کسب می کند رضایت اولیا را جلب نمی کند و انگ تنبلی را ضعف در ریاضی می خورد.
در روابط اجتماعی نیز وقتی در خانواده ای به فرزند مدرسه رو چشم مان می خورد اولین سوال ما در مورد درس و مخصوصا ریاضی می باشد طوری که این رویه استرس بچه ها را در درس ریاضی افزایش می دهد. البته هستند کسانی که با اخذ آزمون های دشوار سعی در القای ضعف در ریاضی و دادن آدرس کلاس های تقویتی می نمایند.
دانش آموزی که بر این باور برسد که در درس ریاضی ضعیف است، بتدریج در سایر دروس هم اعتماد به نفس خودش را از دست داده و به تبع آن جایگاه خود در خانواده و اقوام را نیز از دست می دهد و تبدیل به فردی می شود که از مدرسه و درس بیزاری می جوید.

اما واقعیت چیز دیگری است.

اگر دانش آموزی مطلب را متوجه نمی شود چرا اشکال را در جای دیگری جستجو نمی کنیم؟ چرا پدر و مادر عزیز به رفتار خودشان تجدید نظر نمی کنند؟ چرا معلم فکر نمی کند که نیاز است روش تدریس بهتری در پیش گیرد؟ چرا و چرا زود قضاوت می کنیم که دانش آموز ضعیف است؟؟ وجود این همه کلاس های تقویتی نشان دهنده ی چیست؟ آیا جز این است که ما در آموزش این درس مشکل داریم؟
صرف این که فلانی دکترای ریاضی دارد یا فوق لیسانس ریاضی است، کافی است که به روش تدریس ایشان دقیق نشویم؟ آیا مدرک برای تدریس کافی است؟ پس این همه روان شناسی یادگیری و روان شناسی تدریس و دیدگاه های فلسفی و … در مورد یادگیری به چه دردی می خورد؟

دوستان عزیز و اولیای گرامی بدانید اگر دانش آموزی یاد نمی گیرد، اشکال در آموزش و رفتار شماست مگر این که دانش آموز از نظر بهره ی هوشی پایین باشد که این مهم هم هنگام تست های آمادگی تحصیلی در پایه ی اول خدمت شما گفته می شود که در این صورت حق ندارید مثل یک دانش آموز عادی انتظار یادگیری داشته باشید.
سایت ریاضی فیلم
در نظر گرفتن تمامی شرایط علی الخصوص شرایط کرونایی که سیستم آموزشی را تحت الشعاع قرار داد و بسیاری از دانش آموزان عزیز به هر دلیلی آموزش های لازم را در طول سال تحصیلی دریافت نکردند، تصمیم گرفت که آموزش ریاضی را در قالب «فیلم حل تمرین» برای پایه های مختلف تولید و در اختیار عزیزان قرار دهد. شما با مشاهده ی این فیلم ها متوجه خواهید شد که شیرین تر و بهتر از ریاضی درسی نیست. دیگر نیازی به کلاس های تقویتی و صرف هزینه های کلان و اتلاف وقت و ایاب و ذهاب نخواهید داشت.

البته لازم به ذکر است که مطالب سایت به مرور تکمیل خواهد شد و علاوه بر کتب درسی، مطالب تیزهوشانی هم تقدیم خواهد شد.

آکادمی ریاضی فیلم ، سیستم آموزشی ریاضی استاد ابراهیمی

پیشرفت، تکنولوژی و فضای مجازی، واژه هایی هستند که تقریبا هر روز می شنویم. این واژه ها برای خود دنیایی ساخته اند که خیلی ها در آن بیگانه و غریبند. امام علی (ع) می فرماید: فرزندان خود را برای زمانی غیر از زمان خودتان تربیت کنید. دنیای آینده، دنیایی در فضای مجازی خواهد بود که اگر اندکی غفلت کنیم از قافله عقب مانده ایم.